#coolwinterback
![]() |
| kari . |
dear somebody,.
....to zachwycenie się jej subtelnością zawieszoną w głosie powoduje że piszę...
proszę przekaż jej to :
Kari "The Winter Is Back"
przekaż że jest ktoś kto >choć nie nazywa się< fanem j e s t t u i czuje niewerbalne dreszcze przechodzące po skórze za każdym razem gdy wlewają się ciepłe dźwięki do uszunej myśli od tej magicznej istoty, nie mam nigdy w zwyczaju pisania tego typu superlatyw, wręcz przeciwnie stronie od ludzi a -> ludzie stronią ode mnie, przez mój egocentryzm ale jeśli zjawiska mi się obnażają takimi cudami to niesposób odtworzyc ponownie w mojej głowie ciszę jakiej smakowałem dotychczas.....to tyle.kiedy koncert w krakowie.. - odpowiedział a później zamilkła wszelka wyrazistość słów...pozostały posmaki dymu na ustach i mgła na oczach...on sam zaś przepadł bez wieści..nikt oczywiście sie nie przejął...tylko kruki coś czasem wspominają dawne historie o sławnetnym malinomościu piszacym do artystów...



Melancholia rodzi się w czarnym słońcu.. Deszcz jest niegroźny.
OdpowiedzUsuń