opuszki 'nasłów'

Zacznij od nowa...



(...)gdy  mówię kocham,  tęsknie i  pragnę,  czuj to co wlewa się we mnie , ciepło słodkie a powoli i dobre - do wewnętrznie namiętności moja miła.
kochanje
schowałem naszą kłótnie do kieszeni kamizelki, za sobą pozostawiłem opary dnia i nocy na ramionach zapach twoich włosów.
 \\\wciąż tęsknię. gdybym mógł ulepić ciszę
w tobie obraz zamknięty przeistoczyć cię w zakamarek granatowego szeptu twór byłby moim ideałem nadwyraz nie pasującym .doskonałym do pytań i odpowiedzi. brzmi to bynajmniej absurdalnie i zapewne w bajki pewnie nie wierzysz ale..czytając to odwróć sie i spojrz mi w oczy.. zapadnij sie głęboko w nich wszystek ulotnych chwil któremi sie karmię mogą wnet odlecieć... wszędy deszcz;..nawet mnie zwija w rulon

Komentarze

Popularne posty