malinowe opary


zaczn Ę  od  A   potem  b.! 

i     t a k 


kolejny raz  przesuwam się pośród linijek... <powitać> ! ( ktoś krzyknął )...widzę Twój pierwszy uśmiech -   to doprawdy  zdumiewające  gdy po raz pierwszy wysyłasz  taką wiadomość...gdzieś ... puszczoną ...we ..mgle eteru łyk...a tu..nic. ...wszak od dnia dzisiejszego rozpoczynam przygodę ze smakiem malin  na ustach ..ach   ?  ..... ten  rok jest   wielką zagadką...zwilżyć się gdzieś w rulon i pospadać z nieba...ach jakże bym chciał się nieboskłoooooonować...


 nie pachne dzis smutkiem lecz melancholią...wielką tęsknotą i trzepotem szczęścia..


Komentarze

Popularne posty